facebook twitter instagram youtube

Turnaj v malé kopané 18

Online registrace do tradičního turnaje v malé kopané Předhradí! VII. ročník opět odehrajeme v krásných prostorách Panské zahrady v Předhradí, kde nebude chybět bohaté občerstvení pro všechny hráče a jejich kamarády! Můžete se těšit na príma lidi za výčepem a u grilu, skvělou hudbu po celý den a samozřejmě na domácí celek futsalistů FC Předhradí Rychmburk.

O co se hraje?


Jak je u nás železným zvykem, hrajeme o hlavní cenu v podobě 50l soudku pivečka, který si myslím, že je dostatečnou motivací pro předvedení kvalitních výkonů!

50l Kozel 11°, vítězný pohár, diplom, šampaňské, sponzorské dary.
40x 0,5l pivo, vítězný pohár, diplom, flaška, sponzorské dary.
20x 0,5l pivo, vítězný pohár, diplom, flaška, sponzorské dary.
Individuální cena: nejlepší hráč/střelec dne!
Individuální cena: nejlepší gólman dne!

Nebojte i zbývající celky oceníme za jejich výkony!Informace:


Oficiální začátek turnaje je 8:30h. Turnaj se uskuteční v sobotu 28.07.2018 od 7:30h na tradičním místě Panská zahrada v Předhradí. Přihlásit se může maximálne 10 týmů (každý tým může mít v soupisce max 10 hráčů). Startovné pro letošní VII. ročník je 1100Kč/tým (v ideálním případě to vychází 110kč/os.) součástí startovného je poukaz na 1x pití a 1x jídlo, nevratná záloha 500kč/za tým se skládá předem do 30.06.2018!! Kdo nesloží zálohu včas, může být nahrazen jiným týmem!! (č.ú. a postup zaplacení zálohy Vám přijde po registraci do mailu).

!!!START V TURNAJI JE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!

K zaregistrování svého týmu využijte online formulář:Nezapomeňte uvést: Název týmu, e-mail, tel. na kontaktní osobu a jméno kontaktní osoby!
Pravidla:


Hrajeme klasicky, podle pravidel malé kopané ve formaci 4+1! Samozřejmě, že Tom Vostrčil k vám před začátkem promluví a případně vše nejasné objasní, na to je přeborník! Každý tým si přiveze svou merunu, jednotné barvy dresu (nebo rozlišováky) a samozřejmě dobrou náladu!
Hru budou řídit delegovaní rozhodčí.
Povolená obuv: lisovky, sálovky, turfy.

Mapa hrací plochy:
Událost najdete i na našem fb!
Akce je pro členy clubu FC Předhradí Rychmburk a jeho přátelé!

Registrované týmy

1. Předhradí Rychmburk
2. Pardubice
3. Lihový balet
4. AsiJoNe
5. B-tým
6. Kutřín
7. Vyprahlý pušky
8. HC Pstruzi Otradov
9. FK Jezerka
10. Hattrick Svratka

Zaplacené zálohy

1. Předhradí Rychmburk
2. Pardubice
3. Lihový balet
4. AsiJoNe
5. B-tým
6. Kutřín
7. Vyprahlý pušky
8. HC Pstruzi Otradov
9. FK Jezerka
10. Hattrick Svratka

Plakát turnaje

Konečné umístění

1. Tým
2. Tým
3. Tým
4. Tým
5. Tým
6. Tým
7. Tým
8. Tým
9. Tým
10. Tým
Turnaj 17

Turnaj v malé kopané 17.

1. místo obsadil tým: INTER
2. místo obsadil tým: FC PŘEDHRADÍ RYCHMBURK
3. místo obsadil tým: NAGOMETAŠI


Jsme rádi, že se nikomu nic "vážného" nestalo, i když úplně bez zranění se letošní ročník neobešel. Přejeme brzké uzdravení Tomáši Nešetřilovi u kterého to prý odprdlo koleno. Prostory jsme využili v celé míře (za to děkujeme Obci Předhradí). Kýty/klobásky se snědli, takže Vám asi chutnalo, pivo také teklo proudem, takže věříme, že vše bylo v pořádku a užili jste si to. Turnaj odstartoval lehce před 8:30h a finálový souboj o 1.místo skončil lehce po 16h. Takže letošní "timing" proběhl na výbornou. (za to patří díky Josefu Sopouškovi, který zařídil tabulky) Děkujeme našim dvěma rozhodčím (respektive třem) a to Vojtěchovi Filipi, Pavel Vočadlo, Zdeněk Pecina za to, že zápasy odpískali s vervou a nasazením. Musím vyzdvihnout součinnost ostatních spolků, kteří nám zapůjčili kombo (Ochotníci Předhradí), káď s vodou (Hasiči Předhradí). Zároveň vřelé díky patří všem dobrovolníkům, kteří byli u grilu, čepovacího zařízení a hudby. (Čapek s Jančou, Jenda s Markét, Us@k s Jiřím a Kouč!) Děkujeme za Vaši účast a za rok nashledanou v Panské zahradě při Turnaji v malé kopané 18 (VII.ročník)!

sponzor

Nový Sponzor clubu


Během sezóny 2016/2017 (a snad i do budoucna) se k našemu futsalovému clubu přidal formou sponzoringu Strojmont Chrast, který nám zajistil nové dresy, kraťasy a štulpny. Na oplátku jsme umístili logo Strojmont na naše webovky a hrdě ho nosíme na hrudi, tímto děkujeme za podporu a vše kolem toho! Samozřejmě, že dresů a fin. příspěvků není nikdy dost! Tzn. kdyby náhodou toto sdělení četl nějaký potenciální sponzor, nebojte se na nás obrátit, jistě se domluvíme a i Vaše logo může být na našich dresech! Pokud máte zájem nás sponzorovat, obraťte se na nás kontaktním formulářem na záložce "kontakty" nebo rovnou

zde